Info

Zapraszamy na Podlaski Festiwal Fantastyki, który odbędzie się w siedzibie M-GCKiS w Choroszczy 13 kwietnia 2019 roku. Konwent, bo tak przyjęło się nazywać takie imprezy w środowisku fantastów, pokryje swoim programem wszystkie grupy wiekowe, więc znajdą się atrakcje i dla dzieci, i dla dorosłych.

O festiwalu?

Chorcon jest festiwalem hobbystycznym „od fanów dla fanów” organizowanym przez Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Naszym głównym celem jest propagowanie fantastyki znanej z gier, książek czy filmów.

Bloki, których można się spodziewać na imprezie to:

– Blok Gier Fabularnych
– Blok Gier Planszowych
– Blok Gier Bitewnych
– Blok konferencyjny (prelekcje na tematy związane z fantastyką i/lub prelekcje popularnonaukowe w kontekście gier, książek czy filmów)

Czas i miejsce?

III edycja festiwalu odbywa się 13 kwietnia 2019 roku w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Festiwal startuje o 10:00.

Siedziba M-GCKiS mieści się przy ul. Henryka Sienkiewicza 29 w Choroszczy.

Jak dojechać?

Do Choroszczy dostać się można standardowo autobusem linii 103 lub samochodem. Jeżeli chodzi o połączenie pociągiem, należy wysiąść w Białymstoku. Po terenie miasta poruszać się możemy piechotą, taksówką/samochodem lub komunikacją miejską. W tym ostatnim przypadku, przypominamy o konieczności posiadania biletu na przejazd.

Tutaj prezentujemy, pomocniczą mapkę.

Akredytacja?

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Regulamin?

REGULAMIN PODLASKIEGO FESTIWALU FANTASTYKI CHORCON 2019

Zgoda na uczestnictwo

Aby być na bieżąco, śledź wydarzenia na Facebooku pod TYM adresem.

Organizatorzy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy

Burmistrz Choroszczy 

Partnerzy:

Klub Gier Bitewnych Owerwach

Białostocka Grupa Larpowa Żywia