Sesje RPG na Chorconie! Wybierz coś dla siebie

/ 27 marca, 2018/ Wieści/ 0 comments

Zapraszamy do zapoznania się z przygodami, które czekają na was podczas sesji RPG na Chorconie. Zapisy na sesje w biurze festiwalowym. Dokładny plan sesji podamy już niebawem. Poznaj świat gier. Do zobaczenia na miejscu!

 Ucieczka!

System Warhammer

Z niewyjaśnionych przyczyn gracze zostali pojmani przez barbarzyńców z Norski i są transportowani daleko na północ. Zadaniem graczy będzie wydostanie się z niewoli. A gdy tylko to zrobią, to… trzeba jeszcze przeżyć!

Czas rozgrywki: 3-4 h

Liczba graczy: 4-5

Mistrz gry: Dorian „El Doro” Krause

 Alte Nationalgalerie

System: New World of Darkness (Nowy Świat Mroku)

Początek XX wieku. Czas wielkich zmian. Każdego roku powstawało coś nowego i niezwykłego – automobil, film, lampa elektryczna. Wspaniałe wynalazki przyćmiewały wszystko inne. Jednak nie można zapominać o sztuce. Ekspresjonizm był odpowiedzią malarzy na postęp technologiczny.

Jednym z nich jest Uwe Schönfeld, który pewnej zimowej nocy wraz z przyjaciółmi świętuje w Alte Nationalgalerie w Berlinie otwarcie swojej wystawy. Jednak szybko okazuje się, że nie są w galerii sami. Grupa przyjaciół będzie musiała przekonać się na własnej skórze, z kim lub czym mają do czynienia.

Czas rozgrywki: 4 – 6 godzin

Liczba graczy: 2 – 6 graczy

Mistrz Gry: Krzysztof Pypczyński (Ozi)

 D

System: Warhammer Fantasy II edycja

Armie Chaosu z potężnymi awatarami bóstw, smoki ziejące ogniem, porwane księżne zamknięte w wieżach i czekające na ratunek. To wszystko dzieje się w świecie Warhammera i czeka na bohaterów, ale nie na Was! Wy – pasterze, żebracy, waleczne szczurołapy i hieny cmentarne – walczycie o przetrwanie w tym świecie.

Czas rozgrywki: 4 – 6 godzin

Liczba graczy: 2 – 6 graczy

SESJA W PEŁNI IMPROWIZOWANA

Mistrz Gry: Oskar Kwiatkowski

Outstanding Heroes and Extraordinary Threats – Misja Fantasy

Lochy, potwory… Paskudny czarownik porwał księżniczkę, na ratunek której rusza grupa nieustraszonych bohaterów! Jeśli nie masz doświadczenia z grami fabularnymi, zapraszam na sesję, która pokaże ci, na czym polega ta rozrywka!

Czas rozgrywki: 3 godziny,

Liczba graczy: 4-6 powyżej 12 lat.

Mistrz Gry: Jakub Osiejewski

FATE – Strażnicy Galaktyki

Na tej sesji kosmiczni superbohaterowie odkryją tajemnice pozostawione przez Prekursorów. FATE to system kładący nacisk na opowieść, zapraszam więc osoby które nie znają tego systemu.

Czas rozgrywki: 2+godzin,

liczba graczy: 3.

Mistrz Gry: Jakub Osiejewski

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*