Festiwal Mroźna Brama w Suwałkach

/ 27 sierpnia, 2019/ Wieści/ 0 comments

Chcielibyśmy poinformować i serdecznie zaprosić na Festiwal Mroźna Brama w Suwałkach, który odbędzie się 14-15 września. Polecamy ten festiwal i zachęcamy do odwiedzenia wydarzenia zorganizowanego przez ludzi pełnych pasji.

OPIS WYDARZENIA:

We wrześniowy weekend, 14-15 września, w budynku suwalskiej PWSZ przy ul. Noniewicza 10, odbędzie się festiwal fantastyki i kultury dalekowschodniej Mroźna Brama. Na odwiedzających czeka moc atrakcji: bloki tematyczne, prelekcje, warsztaty, wiedzówki, Gamesroom, spotkania z gośćmi, czy Kącik dziecięcy.

To wyjątkowe wydarzenie, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Fanów gier planszowych zapraszamy do wypróbowania różnych tytułów, które będą dostępne w podczas trwania Festiwalu. Z tego bloku bardzo często korzystają rodzice z dziećmi szukając i testując gry. Rodziny zachęcamy także do odwiedzenia Kącika dziecięcego, w którym na najmłodszych czekać będą animatorzy.

Dla zainteresowanych RPG organizatorzy przygotowali turbosesje i sesje trochę dłuższe. Jeżeli nie wiesz czym jest RPG, to będzie to świetna okazja, żeby rozpocząć swoją przygodę! 

Fantastów oraz otaku i pozostałych miłośników kultury Dalekiego Wschodu, organizatorzy zapraszają na arcyciekawe prelekcje, warsztaty i spotkania. Będzie także uwielbiane przez wszystkich karaoke.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/775435842834923/

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*
*